Ekstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 Cm
Ekstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 CmEkstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 Cm

ELICA

Ekstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 Cm

₺ 23,320 ₺ 29,150
Availability: İn Stock
Product Category: Hob
Product Name: Ekstraktörlü İndüksiyon Ocak 83 Cm
Product Brand: ELICA
Product Code: NIKOLATESLA PRIME /83
Product Dimension:

Product Description

NikolaTesla Prime, estetik denge arayışı ve işlevsel detayların özeniyle benzersiz kılınan entegre Elica ekstraksiyonlu indüksiyonlu ocaktır.

Dört bağımsız indüksiyon bölgesine sahip cam tavanın ortasında, ürüne profesyonel bir görünüm veren ve güçlü emiş kalbini gizleyen zarif dökme demir ızgara öne çıkar.

NikolaTesla Prime'da, AUTOCAPTURE işlevini etkinleştirerek, emiş otomatik olarak ayarlanır ve devreye giren pişirme bölgelerinin sayısına ve gücüne göre ayarlanır.

Zeminin alt kısmında, parmakla basit bir dokunuşla hem indüksiyon bölgelerini hem de emiş modülünü kontrol etmenizi sağlayan tek bir kontrol paneli bulunmaktadır.

Bekleme modunda, tamamen görünmez hale gelir ve çalışma planını özüne geri getirir.

Yeni görünüm, hem cam üst hem de bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen dökme demir ızgaranın maksimum temizlik kolaylığı sağlar.

Enerji Sınıfı: A

Çekim Gücü: 610 m³ / h - 422 m³ / h

Maksimum Ses Seviyesi DB (A) : 61

4 Göz İnduction Ocak